Laipni lūdzam!

   No 1991 gada AS “SMILTNIEKI”  ir viens no LABĀKAJIEM uzņēmumiem pārstāvētajā nozarē. Rūpnīcas pamatprodukcija ir ceļu un ietvju apmaļu, pamatu bloku, dzelzsbetona aku grodu un to papildelementu ražošana. Ar rūpnīcā uzstādītajām ražošanas iekārtām, AS “SMILTNIEKI” spējam panākt augstu produkta kvalitāti, kas apstiprināta ar atbilstības sertifikātiem , tāpēc spējam piedāvāt Jums vislabāko!

   Produkcijas izgatavošana tiek nodrošināta pusautomātiskā režīmā, kas ļauj saražot pēc iespējas vairāk un dažādus produkcijas elementus, kas nepieciešami mūsu klientiem

   Paralēli saviem standarta izstrādājumiem AS "SMILTNIEKI" spēj saražot arī  individuāli veiktus un projektētus dzelzsbetona izstrādājumus.

  AS "SMILTNIEKI" savu produkciju sertificē Latvijas Zinātņu akadēmijas Sertifikācijas centrā. Betona un tā izstrādājumu ražošanu mūsdienās nevar iedomāties bez augsti tehnoloģiskas kvalitātes kontroles. Izmantojot laboratorijas iespējas, AS "SMILTNIEKI" sekmīgi veica savas produkcijas sertificēšanas darbus saskaņā ar Eiropas standartu prasībām.

 Uzņēmuma augsti kvalificētie speciālisti atbildēs uz Jums interesējošiem jautājumiem.

 Izvēlieties tikai sev ērtāko komunikācijas veidu - Brauciet ciemos vai Zvaniet!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.